Střepiny zahajují svůj desátý rok s novými moderátory

13. dubna 2011 v 19:18 | Nova |  Ze zákulisí
Již od tohoto víkendu budou diváky provázet nejdůležitějšími událostmi týdne v pořadu Střepiny Michaela Nová a David Vaníček. V nové roli se tuto neděli 17. dubna od 22:45 jako první představí dosavadní reportér zpravodajství televize Nova David Vaníček.

Praha, 13. dubna 2011 - Nové průvodce nejžhavějšími událostmi uplynulého týdne dostávají počínaje tímto týdnem populární Střepiny. Jeden z nejsledovanějších zpravodajských pořadů TV Nova budou střídavě moderovat současní reportéři Michaela Nová i David Vaníček. Vystřídají tak dosavadní vedoucí a současně tvář pořadu Andreu Němcovou, která odchází na mateřskou dovolenou. Andrea stála u zrodu Střepin a věnovala jim devět let života. Na otázku, zda se jí nebude stýskat po práci, odpověděla: "Nejsem si jistá. Uvidíme, jak to se mnou zamává." Vedení celého projektu od ní převzala redaktorka Martina Kuzdasová.


Reportér David Vaníček si svou premiéru ve Střepinách odbude v neděli 17. dubna od 22:45 hodin. V roce 2004 začínal v TV Nova jako "krajánek" v Mostě, odtud vedla jeho profesní cesta do Ústí nad Labem, kde působil jako vedoucí regionální redakce. V roce 2007 dostal nabídku do Prahy. "Je to pro mě velká výzva a velmi si cením důvěry, kterou jsem dostal," řekl. "Střepiny jsou pro mě prestižní záležitost. Současně budu dál pracovat i jako reportér Televizních novin."

Reportérka Michaela Nová nastoupila do televize Nova 1. dubna 2007 jako první stálá reportérka Střepin. "Moje práce se nezmění, i nadále budu připravovat reportáže stejně jako David. Velmi si této příležitosti vážím a doufám, že nezklamu. Nejen v moderování jsem nová," usmívá se sympatická moderátorka.

Pořad s mottem "Nazýváme věci pravými jmény" shrnuje nejdůležitější kauzy uplynulého týdne
a analyzuje je v originálních reportážích. Poprvé byl vysílán v neděli 7. dubna 2002 a okamžitě se zařadil k nejsledovanějším pořadům televize Nova. Úspěch to byl o to větší, že nedělní prime time je z hlediska konkurenčního prostředí považován za opravdu "horkou půdu".

Chcete také blog jako ? Založte si jej zdarma zde!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Alena Alena | E-mail | 19. dubna 2011 v 0:46 | Reagovat

Tak mám radost,že jsem první,kdo napíše komentář!!!Je vidět,že lidi nemají fakt čas.Neboj,ona ta kritika přijde ;-)Samozřejmě se mi tvoje premiéra líbila,až na to,že už by tě měli "ohodit"už do jiného kvádra než toho šedivého.To už jsem na tobě viděla poslední dobou snad pětkrát :-D

2 Yanny.)) Yanny.)) | Web | 1. května 2011 v 23:06 | Reagovat

Gratuluji! :) Myslela jsem si, že to bylo vyjímečně a o to víc jsem ráda, že konečně pochopili, jak jste šikovný! :) A řekla bych, že další úspěchy budou následovat. Jinak, jsem také šťastná, že po dlouhé době přibyl článek. Už jsem se bála, že jste na blogování zanevřel. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama