Červen 2010

Radůza servíruje čokoládu

28. června 2010 v 10:00 | David Vaníček

Jsou písničky, které běžně v rádiu neuslyšíte a stejně jako v případě nových skladeb mé oblíbené Radůzy je to ŠKODA. Tak pro dobrou náladu, dejte si Čokoládu od Radůzy... z alba Miluji Vás.

Stříbrná polévka

23. června 2010 v 7:18 | David Vaníček |  Zoooom
polévka
Normální člověk má možnost ochutnat takové unikáty jen opravdu párkrát za život. Díky mojí kamarádce, která se čerstvě stala bakalářkou, a tak jsme to oslavili dobrým jídlem, jsem ochutnal degustační menu v jedné ze špičkových restaurací v Praze. Součástí  toho "festivalu" chuti byla i Studená polévka z chřestu a bílé kopřivy s metalickým pošírovaným bio vejcem... Vidíte ji na fotce...

Vypadá trochu brčálovitě, ale chutná skvěle. Byli jsme trochu rozpačití z toho "alobalu" a když nám číšník ještě řekl "je to zdravé, dobré a jí se to všechno", nedalo nám to, abychom se nezeptali, jestli se jí i "ten alobal"... Jí. Není to alobal, ale velmi tenký plátek stříbra. Snědli jsme ho, výraznou chuť neměl... Ale odcházet z restaurace s pocitem, že jste se zevnitř postříbřili, to je, uznejte, vyjímečný zážitek :-) Tak. Jdu si dát do kantýny kuřecí vývar :-)