Český sex vydělá až 10 miliard ročně

26. ledna 2010 v 10:13 | David Vaníček |  Naostro
ilustrační foto, tn.cz

Čechy krásné, Čechy mé nepřitahují turisty jen na křivky svých malebných kotlin a městeček, ale stále více také na sexy křivky českých holek.

Kdyby všechny "holky za padesát" platily daně ze svých příjmů, dostala by česká ekonomika pořádnou injekci - podle odhadů má prý český sexuální průmysl obrat až deset miliard korun, sedm miliard utratí cizinci, tři miliardy tuzemští náruživci.

"Česká republika přitahuje sexuchtivé turisty především levnými cenami sexuálních služeb (od 400 Kč), minimální regulací sexuální nabídky a vysokou úrovní nočních podniků. Nejvíce u nás za sex utrácí Němci a Britové," doplňuje Tomio Okamura z Asociace českých cestovních kanceláří a agentur.

Naše země se tak podle odborného portálu sex-tourism.org dostala mezi dvacet nepopulárnějších sexuálních destinací vedle Thajska, Filipín, Kuby, Brazílie nebo Ukrajiny. Prostitucí se u nás údajně živí 25 tisíc lidí, z toho jen 6 procent prostitutek pracuje v nočních klubech, privátech a eskotních službách.

"Praha se také postupně stává populárním cílem homosexuálních turistů. Z průzkumu naší Asociace vyplývá, že v České republice je v současné době již kolem 40 specializovaných podniků pro homosexuály. Z našeho průzkumu mezi pražskými homosexuálními kluby dále vyplývá, že v současnosti tvoří již 5% všech návštěvníků cizinci a jejich počet neustále stoupá," spočítal Okamura.

Prahu je podle něj k homosexuálové vyhledávají proto, že Češi jsou ateistický národ a nemají proto tak přísný náhled na homosexualitu jako například Poláci.

"Praha je také velice anonymní, jelikož ji navštíví přibližně 4 mil. zahraničních turistů ročně, což je 4x více než samotných obyvatel Prahy, homosexuálních turistů si tak nikdo nevšímá. Celkově odhadujeme, že ročně navštíví Českou republiku přibližně 400 tis. homosexuálních turistů, což znamená 7% z celkového počtu 6 milionů zahraničních turistů," vypočítal za AČCKA Tomio Okamura.

Prostituci v Praze se věnovala před několika dny i britská veřejnoprávní televize BBC. Její reportéři natočili v Praze reportáž o tom, že je velmi snadné si u nás pronajmout za 90 tisíc měsíčně dívku a odvést si ji do zahraničí. Reportáž najdete TADY.

Chcete také blog jako ? Založte si jej zdarma zde!
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 r-1960 r-1960 | E-mail | 26. ledna 2010 v 21:51 | Reagovat

A kdyby policie dělal co má a trestalo ty je tam hlídaj tak by se to změnilo a vím o čem mluvím.Né všechny holky to dělaj z rozumu nebo dobrovolně.

2 Jarka Jarka | 27. ledna 2010 v 11:20 | Reagovat

Kdyby fungovalo hospodaření státu jak by mělo,to znamená řád a zákony-museli by jsme žít ve zlatě. :-)

3 Jájinka Jájinka | 27. ledna 2010 v 12:59 | Reagovat

No jen aby to nebyla vzhledem k počtu pohlavních nemocí jejich "last minute."

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama