Únor 2009

Klony útočí - v nové Sedmičce na síti

23. února 2009 v 13:10 | David Vaníček |  Ze zákulisí

Týdeník o portálu tn.cz ovládly klony Jaroslava Kasnara (Televizní noviny) a Honzy Čecha (tn.cz).

Pánové vám pustí reportáž o boxerském zápasu editora tn.cz se špičkou českého boxu Rudolfem Krajem.

Uvidíte i příběh Martina Hlavácse, který si nechal prověřit rychlost svých spermií a připravili jsme pro vás taky přehled těch nejpovedenějších facek a rvaček politiků, moderátorů a celebrit.

Nové vydání Sedmičky najdete pod tímto odkazem!

Mluvící pes z Německa: Říká slovo "mama"

22. února 2009 v 0:13 | David Vaníček |  ZoooomNa Nově už jste viděli letos, od lyžujících veverek, hlučně se rozmnožujících ryb až po prase, které žije jako domácí mazlíček se svým pánem - ale tohle tady ještě nebylo.

Internetem hýbe video, na němž bulteriér Armani z Německa mluví! Naučil se říkat slovo "mama"... Ze čtyřnohého rétora se stala hvězda. Dokonce už má svoje vlastní autogramkarty, které fanouškům "podepisuje" otiskem tlapky.

Těžko říct, jestli Armani skutečně mluví nebo umí jen šikovně vrčet. Jen čekám, že až se z mluvení psů stane trend, nebude to dlouho trvat a budu očekávat první hlášky od naší feny. Podle výrazu v očích už vím, jaké budou první věty: "Kašlu ti na granule, hajzle, hoď mi maso."

Harvey Čunek Milk?

17. února 2009 v 12:17 | David Vaníček |  Zoooom
Sean Penn naprosto dokonale zvládl roli Harveyho Milka, prvního známého homosexuálního politika v dějinách a bojovníka za rovnoprávnost lidí s odlišnou sexuální orientací. Kdo film Milk viděl, nebo zná příběh Harveyho Milka, ten ví, že tenhle chlapík dopadl špatně....

Nicmnémě Sean Penn v některách závěrech až nebezpečně připomínal známého lidoveckého šetřílka Jiřího Čunka. Tedy obličejem, výrazem v obličeji... Názorově jsou tito dva pánové jako oheň a voda. I když "Milka" by lidovci měli vidět povinně, třeba by se v některých trochu hnula ta trpká církevní zaprděnost.

Antivalentýská Sedmička na síti.

15. února 2009 v 22:51 | David Vaníček |  Ze zákulisí
Právě vyšla nová Sedmička na síti, jako protest proti přeslazenému svátku zamilovaných. Nenávidíme růžové medvědy, rudá srdíčka, přeslazené básničky a přezdobená nákupní centra.

V Sedmičce uvidíte, jak se k Valentýnu postavila jedna známá značka spodního prádla - uvedla drsnou reklamu, která pánům asi moc odvahy nedodá :-/

Uvidíte také frmol kolem plánovanému koncertu královny popu Madonny, pustíme vám video z dramatické záchrany labradora, který se propadl na zamrzlé ploše do vody.

A videoreportérka tn.cz Daniela Pilařová vám v tomto vydání ukáže i jedno "zákulisní video" - dostalo se k nám video roztančeného redaktora portálu tn.cz Lukáše Gibiece, podívejte se, jak to rozbalil na Sladké mámení :-)

A po dlouhé době přináší přehled týdne Rumburak. Ukáže vám penis ze sněhu, drogové otazníky kolem Sámera Issy a umělého čápa.

Nový si přehrajete KLIKNUTÍM NA TENTO ODKAZ.

Nevysílatelné téma: Narozeniny vibrátoru

11. února 2009 v 15:37 | David Vaníček |  Naostro

Při surfování po internetu jsem narazil na jednom portálu na článek připomínající různá výročí... Mezi nimi byly i jedny dost neobvyklé narozeniny. Letos slaví 140. výročí vibrátory :-)

Navrhnul jsem svým šéfům tohle téma
na vtipný šot, ale nepochodil jsem... Před 22 hodinou je to nevysílatelné v televizi...

Je pravda, že by po odvysílání měli rodiče dětem asi co vysvětlovat. Přitom vibrátor byl původně léčebný prostředek.

V roce 1869 si nechal lékař George Taylor patentovat první vibrátor na parní pohon! Mechanismus vypadal takto:

Mohl ho ale využívat pouze pro lékařské účely, léčil s nimi pacientky, u kterých byla stanovana diagnóza hysterie.

Některé zdroje taky uvádějí, že onemocnět hysterií nebylo tehdy nic neobvyklého, protože za příznaky této nemoci lékaři považovali tloustnutí, hubnutí, masturbaci, deprese, hyperaktivitu nebo přílišnou touhu po sexu.

Za hodinu stačila tahle mašinka "vyléčit" šest pacientek.

Sedmička na síti v orientálním hávu

10. února 2009 v 10:54 | David Vaníček |  Ze zákulisí


V Orientální Sedmičce na síti navštívíme Lucku Borhyovou, projedeme se ledovým korytem z Red Bull Crashed Ice, prohlédneme si dům zvířecího táty od Humpolce a v přehledu týdne na vás mrkne David Rath coby Hitler z obálky z časopisu Reflex.

Bruslařská Sedmička na síti

4. února 2009 v 11:57 | David Vaníček |  Ze zákulisí


Vyšla nová Sedmička na síti - tentokrát je spíš na ledu, ale i tak v ní najdete sedm minut toho nejlepšího z tn.cz. Nový díl moderuje redaktorka portálu Katka Tovarová.

Taky máte v kanceláři takovou zimu?

3. února 2009 v 12:32 | David Vaníček
Některé firmy to s "otevřeností" open space kanceláří už trochu přehánějí :-)