Prosinec 2008

Silvestrovský masakr: Sedmička na síti s vousatou Madonnou a dalšími fláky!

31. prosince 2008 v 0:59 | David Vaníček |  Ze zákulisí
Nenechte si ujít SPECIÁLNÍ SILVESTROVSKOU PATNÁCTIMINUTOVOU SEDMIČKU NA SÍTI!

Speciál najdete na Silvestra ráno pod tímto odkazem.

Ukážeme vám unikání fotky ze svatby Jiřího Čunka a Romky Jolany! Gratuluje jim zpěvák Gypsi.cz Radek Banga!

Pustíme vám novou verzi videoklipu Máma od skupiny Lunetic. Maminky ve videoklipu jsou ale trochu zvláštní...

Opadla sláva telenovel. My je vracíme zpátky na scénu. V parodii! Uvidíte původní telenovelu Divoké papričky v podání talentů z tn.cz a Novy.

Už je to dlouho, kdy se soudružka Pelikánová posadila do Křesla pro hosta a recitovala své budovatelské verše. Teď je znovu v kurzu s básní Laboratoř...


A perlička na závěr: Madonna se předávkovala hormony a zmužněla! I přesto natočila videoklip k písni HUNG UP!
Pavel Schuster, Veronika Pitrová a Katka Tovarová jako hrdinové telenovely Divoké papričky.

Skandál? Šimon Pánek pracuje pro TV NOVA!

25. prosince 2008 v 8:00 | David Vaníček |  Ze zákulisí
Známý český politický aktivista a humanitární pracovník Šimon Pánek pracuje na Nově. Bývalý studentský vůdce Sametové revoluce, muž, který získal prestižní cenu Evropan roku sedí se mnou u jednoho stolu a tohle je štítek obálky dopisu, který mu přišel.
Ne, pochopitelně si dělám legraci... Tuhle obálku dostal můj kolega Jiří Pánek, jistá úřednice mu do ní dala Lisabonskou smlouvu, jen ta křestní jména si trochu popletla.

Hezké svátky u každé matky

24. prosince 2008 v 13:19 | David Vaníček

Milí návštěvníci mého blogu (i vy drsně kritizující), děkuji za pěkné emaily, budu se snažit na většni odepsat. I Vám přeju hezké Vánočky!

A protože jste asi taky jako já dostali během dneška desítky SMS se zdrobnělinami (nejčastěji: stromeček, zdravíčko, Ježíšek, láska, dáreček, štěstíčko, pohodička, rolničky...) nebudu se infantilně opakovat a všechna tahle vánočně naladěná přání doplním jen poznatkem: Je úplně jedno, jestli jsou bílé nebo blátivé Vánoce, protože hezké svátky jsou u každé matky.

Tak všem matkám přeju hodně sil a nervů.
A pro vás všechny mám dárek v podobě Vánočního vydání Sedmičky na síti. Moderuje Veronika Pitrová, spolupracovnice televize Nova v Paříži.
Vánoční nákupy: Nebude tohle drhnout?

23. prosince 2008 v 16:25 | David Vaníček |  Naostro

Při vánočním nakupování je toho k vidění hodně, mně ale zaujala nabídka jednoho hypermarketu v Chomutově. Nabízí toaletní papíry s popiskem "z našich novin".... Jen doufám, že to je "nabídka z našich novin", jestli je totiiž ten toaleťák "vyrobený z našich novin," tak mě napadá otázka na prodavačky: "Nebude ten papír moc dřít?" ....

Nová Sedmička z kapří kádě

15. prosince 2008 v 10:57 | David Vaníček |  Ze zákulisí


Sedm minut zajímavostí ze sedmi dní na tn.cz - to je už 23. díl Sedmičky na síti.
Tentokrát ji moderuje kapří paní Rybana Třeboňská a její manžel Čenda.

Pustí vám reportáž o smutném příběhu medvědice Bory, uvidíte fotky z vánoční soutěže o nejhezčí výzdobu a v další reportáži vám představí tancující bezdomovce z Prahy! Kam se hrabe Bailando!
Ježíšek v Somálsku

12. prosince 2008 v 11:18 | David Vaníček |  Naostro
Putuje Ježíšek po Somálsku a potká skupinku hrajících si místních dětí.

"Jak to, děti, že jste tak hubené," ptá se Ježíšek.
"My nepapáme," smutně klopí oči děti.
"No, a kdo celý rok nepapal, nedostane dáreček," směje se škodolibě Ježíšek.

Moralistům se za tento nejapný vtípek omlouvám, ale nemohl jsem si ho odpustit.

Na Nově vznikl nový policejní sbor

8. prosince 2008 v 0:50 | David Vaníček |  Ze zákulisíKolega z tn.cz Pavel Schuster se odhodlal k tomu, aby si vyzkoušel celý přijímací proces nováčků k policii. A z toho vznikl na tn.cz seriál, jehož sledování vřele doporučuji, možná se budete divit, co všechno musí poldové při "náboru" dokázat. Kam se hrabe pohovor se šéfem nebo casting před kamerou...

Policejní mise nás inspirovala k tomu, abychom další díl Sedmičky na síti udělali celý tak trochu policejní. Přehrajte si nový díl!

Moderuje ho Katka Lang a uniforovaný je i přehled týdne v podání poručíka Vaníčka. Prostě jsme se všichni pomátli a naším nový životním mottem je: Pomáhat a chránit!
Andělské vstávání

5. prosince 2008 v 8:42 | David Vaníček |  Ze zákulisí
Dnešní Snídaně s Novou byla plná čertů, Mikulášů a andělů... V andělských křídlech byla i moderátorka Televizních novin Markéta Fialová a přišla potěšit i své kolegy ze zpráv.
Jako správní novináři se nenechali zaskočit a vychrlili otázku: "Markéto... a je anděl mužského nebo ženského pohlaví?"

Nový trend: citrusové pisoáry

4. prosince 2008 v 17:57 | David Vaníček |  Zoooom
Každý tam někdy musíme. A někdy to tam nevypadá zrovna voňavě a mile. Jak už jsem dřív psal třeba o záchodech na Střeláku nebo o hlavním nádraží v Praze.
Záchodky, které jsem pro vás vyfotil v jedné z deseti nejluxusnějších restaurací u nás - La Degustation - jsoo trochu o něčem jiném. Místo papírových ubrousků na ruce tam mají sněhově bílé malé ručníky a místo "wc bloku," který obarvuje mísu do modra nebo do zelena, tady vsadili na čerstvé pomeranče a grapefruity.
Tomu se říká voňané, citrusové toalety.

Chcete mě?

2. prosince 2008 v 9:53 | David Vaníček |  Zoooom
V okolí nováckého news centra se toulá bílý pes! Neslyší na žádné jméno, ale s kolegyní Kačkou Tovarovou z tn.cz jsme ho ráno bleskově pojmenovali "Punťa". Momentálně se povaluje na skříni s technickým zařízením u parkoviště reportážních vozidel...

Chcete ho?